• Ново
2.36-Инчен Екстра Должина месо тело Ореви Тапа Допрете Монтажа Хардвер Дел 6cm
zoom_in

2.36-Инчен Екстра Должина месо тело Ореви Тапа Допрете Монтажа Хардвер Дел 6cm

DEN 202.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тапа Монтажа Хардвер Дел.Месо Тело Ореви.Дијаметар 1.25",Должина 2.36".Материјал : Сите Месинг.Лесно & брза инсталација.Тапа Монтажа Хардвер Дел месо тело Ореви Дијаметар 1.25",погоден за повеќето чешми Месинг Материјал 6cm или 2.36".

Избор на купувачот..