• Ново
Zurn Z8862-XL-12-SS 1/2-Инчен Компресија x 1/2-Инчен FIP x 12-Инчен Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик Тапа Снабдување Црево
zoom_in

Zurn Z8862-XL-12-SS 1/2-Инчен Компресија x 1/2-Инчен FIP x 12-Инчен Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик Тапа Снабдување Црево

DEN 103.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производот е во согласност со 0.25% пондерирана просечна доведе содржина на wetted површини.Максимална температура од 180 степен F и максимален притисок 125 psi.EPDM цевки jacketed од тип на 304 нерѓосувачки челик плетенка.Земја на потекло : сад.Опис на производот Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик во 1/2.Компресија x 1/2 во.FIP x 12 во.Тапа/Тоалетот Снабдување Црево.На цревото е дизајниран за да се спречи crimping и протекување.Флексибилни линија е лесно да се инсталира и отпорен на корозија.Од Производителот Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик во 1/2.Компресија x 1/2 во.FIP x 12 во.Тапа/Тоалетот Снабдување Црево.На цревото е дизајниран за да се спречи crimping и протекување.Флексибилни линија е лесно да се инсталира и отпорен на корозија.

Избор на купувачот..