• Ново
Нови UNISAN Cut-Крај Влажни Четка Глави LBI 220R (1 предмет)
zoom_in

Нови UNISAN Cut-Крај Влажни Четка Глави LBI 220R (1 предмет)

DEN 1888.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок-квалитет; ултра-абсорбента дизајн.Cut-крај.Тешки-должност headband.За користење со менгеме-стил четка рачки (се продава одделно).Вклучува 12 четка глави.Исчисти побрзо со висок квалитет; ултра-абсорбента четка главата.Cut-крај дизајн минимизира snags.Тешки-должност headband обезбедува безбедна прилог.За користење со менгеме-стил четка рачки (се продава одделно).Глава Тип : Влажно Четка; Примена : Подови; Четка Главата Стил : Намалување Крајот.

Избор на купувачот..