• Ново
Браво! Здрава Мешавина Турција Третира за Мачки, 1.25 Унци, Направени во САД
zoom_in

Браво! Здрава Мешавина Турција Третира за Мачки, 1.25 Унци, Направени во САД

DEN 125.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Израснат без додаден антибиотици или хормони.Без вештачки конзерванси, вкусови или бои.Замрзнување овошје за да ја задржи свежината, практичноста и вкус.Жито-Слободни и Глутен-Бесплатно, богата со протеини, ниско ниво на масти.Направен во САД.Бонус каса 100% сите месо, и направени се од сите природни, антибиотски-бесплатно, жито слободни месо и органи од месни извори на протеини Покрена без додаден антибиотици или хормони Замрзнување овошје за да ја задржи свежината, практичноста и вкус.

Избор на купувачот..