• Ново
THEMEDICAT од THEMEDIPET Inc FANTASTICK Здрава Мокра Мачка Третира со Пилешки Гради (Тракт Здравство) 20 Цевки (5packs) | Ветеринар Дизајниран Човековите-Оценување на Здрава Мокра Мачка
zoom_in

THEMEDICAT од THEMEDIPET Inc FANTASTICK Здрава Мокра Мачка Третира со Пилешки Гради (Тракт Здравство) 20 Цевки (5packs) | Ветеринар

DEN 189.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени со vet-дизајниран рецепти за чиста carnivores фокусирајќи се на заедничка мачки здравствени проблеми.Вкусови : Дивиот Лосос(Бубрезите Здравство), Пилешки Гради(Тракт Здравство), Диви Туна(Заеднички Здравје), Свиња црниот Дроб(Анксиозност Помош), Скуша(Орално Здравје).Четири 14g(0.5 мл) стапови по пакет со 100% човековите-оценување на состојки.Без глутен, тапиока, жито, конзерванси, антибиотици, вештачки вкусови или бои. 6. Нискокалорична(под 14 kcal) и висока содржина на вода(85%) на стап.

Избор на купувачот..