• Ново
Gioteck SMP PS5 Палецот Костец PS5 Megapack Силикони Приклучоци/Капи/Заштитници за Playstation 5 Joysticks - Не се Лизга - Целта Помош - PS5 Контролер Заштитник (Пакување од 3) - Бели/Сино/Црна
zoom_in

Gioteck SMP PS5 Палецот Костец PS5 Megapack Силикони Приклучоци/Капи/Заштитници за Playstation 5 Joysticks - Не се Лизга - Целта

DEN 374.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ШТИТИ JOYSTICKS НА CONTROLLS - Направен од висок квалитет со силиконска да се подобри зафат, перформанси и удобност, thumbgrips исто така и заштита на аналогни прачки од носат и солза, канџи, нечистотија и други оштетувања.ПОДОБРА КОНТРОЛА И ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ - Меки и удобни, со висок квалитет со силиконска материјали направи копчиња меки и удобни за допир.Го ПОДОБРУВА ИГРАЧКОТО ИСКУСТВО - акција зајакне системот обезбедува максимална точност и прецизност.Со анти-лизга функција, вие веќе не ќе мора да се грижите за лизгање исклучување на џојстик од вашиот контролер.Тие ќе ви обезбеди со повеќе прецизност и чувствителност, па ќе може да се изврши дури и подобро за време на вашите игри.Вклучени : овој пакет ви обезбедува со 3 пара на костец на различни дизајни, имено : бела, сина и црна боја и сина.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Нема хардверски или специјални вештини потребни за инсталирање.Само флип капа од внатре и од надвор, а потоа флип надолу за да заврши на аналогни стапови, тоа трае само неколку секунди.Компактен со џојстик по инсталацијата, нема потреба да се грижите, тие не ќе падне.Длабоко зафат медицински одделение силиконски палецот костец за целосна контрола и прецизност кога тоа е важно.Ротација на природни агол на палецот позиција со поголема надморска височина и ергономски на вредноста на поголем радиус за прецизно движење и удобност.Снајперистот Megapack доаѓа со 3 групи на палецот костец за додаде прилагодување.

Избор на купувачот..