• Ново
Krosslon Rfid Пасош Носителот Wristlet Патување Паричникот Документи Организатор Чанта
zoom_in

Krosslon Rfid Пасош Носителот Wristlet Патување Паричникот Документи Организатор Чанта

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Велур,Вештачка Кожа.Увезени.Ткаенина обвивка.Копче затворање. [ПРОИЗВОДСТВО СО ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ] - паричникот е направена од еколошки Вештачка Кожа и Велур обвивка, издржлив, лесен, Нема шанси, Нема токсични, да ги исполнуваат безбедно квалитет, сертификација на САД CA Проп 65 и Евро EN71 Трајни и лесни; ви Помогне да ги зачувате сите на вашето патување потреби во едно место додека фитинг удобно во вашата чанта, ранец или било патни торби.Rfid блокирање заштита ќе се безбедни вашите лични информации за идентификација и различни чип картички, блокирање неовластено скенирање под фреквенција 13.56 MHz, ја заштитите вашата приватност.Krosslon континуирано ќе производство на trending бои со кои лесно може да се accessorized да одговара на облека за патување и дневен секојдневен настан, како и.Најдобар подарок избор за членови на вашето семејство, пријатели и ко-другари.Производ Функција : * Премиум ЕКО-пријателски Вештачка кожа * RFID Заштита под фреквенција 13.56 MHz * Големина : 7.8"x4.9"x0.8" (195x125x15mm) * Тежина : 6.8 оз (со wristlet) * 1x главниот џеб за 1-2 пасоши * 1x пари оддел за НАС записи * 3x брз пристап картичка слотови + 1x ID слот * 1x пен носителот + 1 вметнете џебови за sim картички и SD мемориска картичка * 1x правец џеб за качување помине и билети * 1x отвори џеб за 1 повеќе пасоши и некои пари * 1x Zippered џеб за монети и сини картони * 1x Отстранлив wristlet strap BUY СЕГА СО 0% РИЗИК Krosslon производи се оправдано да се биде слободен за враќање или 100% наплата од дефекти во материјалите и изработката на 180 Дена од оригиналниот датум на purchasewhen се користи под нормални услови и за таа цел се наменети.Mannerly услуги на клиентите и Брз одговор поддршка, кавга-бесплатно!.

Избор на купувачот..