• Ново
ALAZA Микрофибер Салата Крпа француски Булдог, Брзо Сушење Спорт Фитнес Пот на Лицето Алишта 15 x 30 инчен
zoom_in

ALAZA Микрофибер Салата Крпа француски Булдог, Брзо Сушење Спорт Фитнес Пот на Лицето Алишта 15 x 30 инчен

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Микрофибер,polyamide,полиестер.Димензии : 15 х 30 инчи/38 x 76 cm, средна големина.Материјал : Микрофибер, направени од 80% полиестер 20% polyamide, мека и абсорбента.Мулти-цел : Идеален за активности на отворено, спортски, туристички празник.Ги исклучите пот совршено, брзо сушење.Лесен и компактен : Лесно се вклопуваат во вашата салата, торба или ранец.Еден-двострано печатење : задниот дел од крпа и се бели влакна, како што е прикажано на слика 3. Пакет вклучувајќи : 1x Салата Крпа Грижа Инструкции : Машина за миење нежно циклус; собори сува ниско; не кајгана.Ве молиме мијат посебно пред првата употреба, особено за темна боја.

Избор на купувачот..