• Ново
Микрофибер Алишта Се Соочуваат Со Крпа,Мулти-Цел Чистење Крпи,Табела Облека,Рака Крпи.13 X 13
zoom_in

Микрофибер Алишта Се Соочуваат Со Крпа,Мулти-Цел Чистење Крпи,Табела Облека,Рака Крпи.13 X 13

DEN 196.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал Опис : 100% Полиестер (Superfine Влакна).Производ Перформанси : Единствена Микрофибер Материјал Се Користи За Печатење Ефект Е Светла И Не Избледуваат,Ткаенина Има Силна Апсорпција На Вода И Ткаенина Е Меки,Мека И Кожа-Пријателски,И Издржливи.Применливи Сценарија : Широк Спектар На Значења,Како Што Кујна,Бања,Базен,Плажа,Училиште,Канцеларија,Автомобил,Отворено,Патувања,Туризам,Пикник,Забава,Хотел,Спа,Фитнес,Итн.Тоа Може Да Се Користи Како Комерцијални Миење Текстил,Маса Крпа,Ткаенина За Чистење,Итн.Како Рака Крпа,Пот Крпа,Се Соочуваат Со Крпа За Миење,Тоа Им Помага Да Се Отстранат Металните.Подароци : Може да Се Користи Како Подароци За Семејството И Колегите На Свадба Годишнина,Божиќ,ноќта на Вештерките,денот на Благодарноста,Денот на Таткото,на Мајката Ден,Дипломирањето Ден,Деца Ден,birthday (Роденден), Итн.Инструкции За Перење : Рака Мие Или Машина За Миење.

Избор на купувачот..