• Ново
Owlike Бебе Шетач Водоотпорен Pram Дожд Покрие Чадор Времето Shield ЕВА Шетач Додатоци Универзална Правец на Прашина Штит(Сина)
zoom_in

Owlike Бебе Шетач Водоотпорен Pram Дожд Покрие Чадор Времето Shield ЕВА Шетач Додатоци Универзална Правец на Прашина Штит(Сина)

DEN 497.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1.Од перспектива на Прозорецот : јасна голем прозорец ќе не блокира вашиот babys визија.Нано-обложена прозорец имаат одлични УВ заштита и заштита на вашиот babys очи од директна сончева светлина. 2.Дише : Ова памук, лен и катјонската материјал е повеќе дише од пластични дожд капак.Отвори на двете страни задржи вашето бебе топло, додека избегнување на задушување. 3.Голем Capaticy : производот доаѓа со складирање џеб за чување бебе предмети.Може да се земе вашето бебе е снабдувањето со вас, како што се пелени, бебешка шишиња, облека. 4.Времето-Отпор Дизајни : Висок квалитет на ветер опфаќа понуда во согласност водоотпорен, windproof покриеност и, истовремено овозможувајќи поглед на светот. 5.Едноставен За Инсталација и Отстранување : Универзалната голем дожд покрие оди на лесно и да се отстранат само како брзо за родител-friendly употреба.Спецификација : Материјал : Оксфорд ткаенина + EVAType : Дожд Cover Color : Сива, Сина, Розова(изборен)Пакет Листа : 1 * Pram Дожд Капак .

Избор на купувачот..