• Ново
FAMKIT Шетач Рака Muff Зима и Топло Windproof Водоотпорен Рака Потоплите Бебе Шетач Pushchair Handlebar Покрие Mitten
zoom_in

FAMKIT Шетач Рака Muff Зима и Топло Windproof Водоотпорен Рака Потоплите Бебе Шетач Pushchair Handlebar Покрие Mitten

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Топло Руно Лагер - Супер меки топло фланелен боксери руно внатре држи рацете секогаш е топло и пријатно кога туркање на pram во зима.Универзална Fit - Оваа рака потоплите мерки 20.9x19.7in(проширена големина), се вклопува сите бебе шетач handlebar и поголемиот дел од лицето раце.Водоотпорен Материјал Направен на квалитетот 1680 D оксфорд ткаенина, оваа рака muff е водоотпорен, носат-отпорни, и издржливи.Шетач Рака Muff - мора да се има кога се случува со бебињата ги држи рацете секогаш топло, идеален подарок за родителите и старателите.Брзо Ослободување Затворање - Snap сврзувачки елементи се обезбеди лесно и брзо да се прилагоди и да го прикачите на оваа muff да шетач се справи.Шетач Рака Muff - мора да се има кога се случува со бебињата ги држи рацете секогаш топло, идеален подарок за родителите и старателите.Водоотпорен Материјал Направен на квалитетот 1680 D оксфорд ткаенина, оваа рака muff е водоотпорен, носат-отпорни, и издржливи.Топло Руно Лагер - Супер меки топло фланелен боксери руно внатре држи рацете секогаш е топло и пријатно кога туркање на pram во зима.Брзо Ослободување Затворање - Snap сврзувачки елементи се обезбеди лесно и брзо да се прилагоди и да го прикачите на оваа muff да шетач се справи.Универзална Fit - Оваа рака потоплите мерки 20.9x19.7in(проширена големина), се вклопува сите бебе шетач handlebar и поголемиот дел од лицето раце.

Material:
1680D Oxford Cloth + Flannel Fleece
Color:
Black
Product Size:
53cm x 50cm / 20.9x19.7in
Note:
 
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :

Избор на купувачот..