• Ново
D&D PowerDrive 158XL025 Времето Појас, XL, 15.8 Должина, Гума
zoom_in

D&D PowerDrive 158XL025 Времето Појас, XL, 15.8 Должина, Гума

DEN 65.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Објектот Пакет Должина : 12.0".Објектот Пакет Ширина : 12.0".Објектот Пакет Висина : 1.0".На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Избор на купувачот..