• Ново
YXYX Претпријатие Време Часовникот Интелигентни Време Часовникот Биометриски Отпечаток Време Присуство на Часовникот Рекордер Вработен Дигитална електроника анг?
zoom_in

YXYX Претпријатие Време Часовникот Интелигентни Време Часовникот Биометриски Отпечаток Време Присуство на Часовникот Рекордер Вработен

DEN 878.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Отпечаток + лозинката, два идентификација режими, брз и лесен. ★Супер висока корисникот капацитет и информации капацитет, многу погоден за мали и средни претпријатија со најмногу до 50 вработени. ★Автоматски и точни работни часови пресметка, нема потреба да поминуваат повеќе време рачно пресметување на работното време, работникот работи часа автоматски ќе се акумулираат. ★Користите овој пат присуство машина за лесно да ги пратите на работникот почне на време, одмор време, ручек време и на крајот на времето. ★Можете да се часовник во/часовник нормално, дури и без wifi.Вграден-во резервната може да се заштити време на податоците во случај на електричната енергија, па никогаш не ќе мора да се грижите за губење на податоци.Производ description Product Име : BF3 Биометриски Време Присуство Систем Machine Face капацитет : 300 Fingerprint капацитет : 3000 Storage : 100000 Identification режим : отпечаток, лицето и password Communication : USB2.0 ослободени диск, USB HOSTLCD : за 2,8 инчен HVGA display Keyboard : 4*4 keyboard Report излез : на располагање u-диск директен извоз EXCELUse растојание : 30-80cm Software : нема need Power : DC5 VNote : Производот е на англиски јазик.Пакет Листата : Време Часовникот x 1.

Избор на купувачот..