• Ново
youyu6-2o521 Присуство Машина ЗК Отпечаток Време Присуство Систем со Читач на картички TCP/IP, Веб Сервер Биометриски Време Рекордно Време Присуство на Часовникот за Отпеч
zoom_in

youyu6-2o521 Присуство Машина ЗК Отпечаток Време Присуство Систем со Читач на картички TCP/IP, Веб Сервер Биометриски Време Рекордно

DEN 1828.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Лесно да се работи] Постои не софтвер е потребно, и таму е присуство на сложен софтвер за интегрирано во присуство машина за отпечатоци од прсти.Едноставни чекори да работат, можете да научат да работат во пет минути. [Усвојување на напредни отпечаток технологија за препознавање] признавање време е помалку од 1 секунда, признавање способност со висок стандард нејасни.Исклучително точни оптички сензор за отпечатоци со вкупно рефлексија. [Широка примена] Погоден за влезовите и излезите од канцеларии, фабрики, хотели, училишта, итн.Овој машина има широк спектар на апликации.Во современото општество, мора да се задржи на месечна посетеност на вработените.Ви овозможува да ги видите секојдневно присуство на вработените.Трансакцијата капацитет : 100,000. Отпечаток Капацитет : 3,000. Трансакцијата капацитет : 100,000 Отпечаток Капацитет : 3,000 Картичка Капацитет : 10,000 Сензор : ЗК оптички sensor Display : 3 инчен TFT screen Biometric мерење : fingerprint Communication : RS232 / 485, TCP / IP, USB домаќин, USB клиентот.

Избор на купувачот..