• Ново
ХЕМИЈА НАУКА INC CS-F0309100 Колба, Круг Дното, Еден Вратот, Капацитет од 100 mL, Заеднички 19/22
zoom_in

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-F0309100 Колба, Круг Дното, Еден Вратот, Капацитет од 100 mL, Заеднички 19/22

DEN 376.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тешки ѕид дизајн.Рака разнесени од цевки за да се обезбеди единствен дебелина.Заеднички 19/22. Земја на потекло : Индија.Тешки ѕид дизајн.Сите големини наведени подолу се рака-разнесени од цевки за да се обезбеди единствен дебелина., TLG CS-F0309100 Колба, Круг Дното, Еден Вратот, Капацитет 100m L, Заеднички 19/22.

Избор на купувачот..