• Ново
Ilyapa Премин Вратата Лост, Бран Стил, Keyless Не-Заклучување Рачки на вратите за Салата и Плакарот се Справува Keyless Внатрешни работи Вратата Leversets, Лево или Десно за да го ?
zoom_in

Ilyapa Премин Вратата Лост, Бран Стил, Keyless Не-Заклучување Рачки на вратите за Салата и Плакарот се Справува Keyless Внатрешни

DEN 1559.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ИНСТАЛАЦИЈАТА не Е ЛЕСНО да го Инсталирате на вашиот lockset во минути.Сите што ви треба е алатка за поставување и врата - без стручна помош задолжителни!.МАЗНА АКЦИЈА РАЧКАТА на менувачот - Овие рачката на вратата, се справува со обезбеди keyless, не-заклучување функција со непречено функционирање.Совршен за плакари, ходници, перење соби, дете соби, канцеларија, провизии, помошни простории, и повеќе.REVERSABLE ЗА ДЕСНО ИЛИ ЛЕВО РАЦЕ ВРАТИ - Универзална ракување со овозможува овие средства да бидат инсталирани на двете лево и десно раце врати.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ВРАТИ - Оваа врата рачката се вклопува 1-3/8" да 1-3/4" врати.На backset е прилагодлив од 2-3/8" до 2-3/4".Одговара на сите стандардни вратата дебелина : 1-3/8" да 1-3/4".КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА - Нашата врата рачката на менувачот функција мазна завршница, се направени од цврст цинк, алуминиум и месинг, и донесе класичен подобрување на вашиот дом или канцеларија.Совршен за салата и плакарот врати каде што нивоата се потребни на двете страни на вратата за да се овозможи премин.

Избор на купувачот..