• Ново
Марс Шума Автомобил на Воздух Purifiers, 12V Приклучок во Автомобил Ionizer HEPA со USB Ц И USB Полнач | Remove ЧАСОТ 2.5 Чад, Загадувачи, Домашни миленици и Храна Мирис, Ionic Озонската(Бе?
zoom_in

Марс Шума Автомобил на Воздух Purifiers, 12V Приклучок во Автомобил Ionizer HEPA со USB Ц И USB Полнач | Remove ЧАСОТ 2.5 Чад, Загадувачи,

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✅ НОВ МОЌЕН АВТОМОБИЛ ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХ - Тоа може да ја ослободи 5.6 милиони негативни јони на квадратен сантиметар, која може да се елиминира мирисот на чад, домашни миленици, храна, и младите пот во една мала област. ✅ НОВ МОДЕН ДИЗАЈН - појавата е ново дизајнирани според моделот, и тоа е исто така опремен со црвени LED индикатор на врвот, која може да интелигентно откривање на возилото електричен напон фреквенција за да се осигура вашата безбедно возење. ✅Ја ПОЛНИТЕ ВАШАТА УРЕДИ - 12 V Автомобил на Воздух моќен Прочистувач 2.1 amp usb-c и usb автомобил полнач сили телефон со таблет молња брзо и безбедно. ✅ СМАРТ ЧИП - smart внатрешни чип само-заштита, стабилна струја, smart напојување, префрлување, overvoltage, прегревање и краток спој заштита. ✅ СИЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ - компатибилен со различни текови модели (мали автомобили, off-road возила, итн. -).Забелешка : не користете големи камиони/специјални модели со вистински напон поголем од 25 V.Добредојдовте на Марс Шума продавница, ние ви посакам добар ден.Можете да изберете предмети што се задоволни и имаат добар шопинг искуство во нашата продавница~ Зошто да Изберете Автомобил Прочистувач на Воздух Приклучете?Обезбеди безбедност за вашиот возење, изградена-во интелигентни напон следење на чип, во реално време следење на возилото, моќта на фреквенцијата на напонот, LED smart екранот во реално време следење на автомобилот е моќ фреквенција на напон за да се осигура вашата безбедно возење.Опремени со 2.1 amp двојно полнење преку USB опрема, и негативни јони, прочистувач може да ја ослободи 5.6 милиони негативни јони, кои може да се елиминира вториот рака чад, домашни миленици, храна и други мириси во мал опсег во рамките на одреден период на време.Треба да знаете дека овој автомобил прочистувач треба да се користи за некој период на време, пред да може да го почувствува ефектот што ги носи, и ви обезбедува со двојна USB брзо полнење уред.Како Тоа Функционира?Низок напон преку бустер коло до вашингтон негативни висок напон со негативни-Ionizer , со користење на наизменична СТРУЈА со висок напон празнење сонда совет , високиот-брзо ослободување голем број на електрони (-e) , Ќе биде на кислород во воздухот за да направите веднаш , формирање на негативни јони .Поради негативните јони на кислородот јони и хидратација хидроксилни јони, итн,на мали негативни кислородни јони во воздухот,или јавете се на тоа мало негативно кислородни јони,има добра активност,Па тоа се нарекува oxvgen бар .Пакет Содржина 1 X Автомобил Прочистувач на Воздух Приклучете 1 X Боја кутија 1 X Прирачник Совети на Клиентите само-тест резултати метод : Тест-1 : Употреба на два транспарентни стаклени чаши вода, користете цигари најчесто се користи во пазарот, и плукаат дебел залак во две чаши За втора рака од цигарите, се стави еден од чаши полни со чад на работната производ за 10 секунди за да види разлика ефект директно.

Избор на купувачот..