• Ново
Bonarty 2x 100g Црна Тешко Топла Филм Шанса Грав за Тело СПА Отстранување на Влакна
zoom_in

Bonarty 2x 100g Црна Тешко Топла Филм Шанса Грав за Тело СПА Отстранување на Влакна

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно операција,вие само треба повеќе восок грејач тенџере,и шпатула за да се применуваат на восок на вашата косата.Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време.Природен восок состојки,различни природна арома,без штети на вашето здравје.Нема болка,не-алергиски и брз ефект.Совршен за depilatory и не ленти потребен.Може да откине восок од вашата кожа, директно со рака по восок е ладно и станува тешко.Опис : - Совршени за depilatory и не ленти потребен.Може да откине восок од вашата кожа, директно со рака по восок е ладно и станува тешко. - Природен восок состојки,различни природна арома,без штети на вашето здравје. - Лесна работа,вие треба само повеќе восок грејач тенџере,и шпатула за да се применуваат на восок на вашата косата. - Нема болка,не-алергиски и брз ефект. - Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време. - Материјал : Восок - Капацитет : 100g/торба - Тип : Black Package Вклучува : 2 Торба на Depilatory Восок Грав.

Избор на купувачот..