• Ново
Farmhouse Куче Фидер со Складирање Градите
zoom_in

Farmhouse Куче Фидер со Складирање Градите

DEN 921.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Главната слика покажува производ во Црно.Ве молиме проверете средно сликата за да ја видите боја своч на бојата што сте ја одбрале.Amish направени во САД.Направени од цврст Борови дрва.Дигитални бои може да се разликува малку од вистинскиот производ бои.Секое парче е рачно изработени - може да постојат мали варијации во секој производ.Ова ќе биде прекрасен прилог на било кој дом или канцеларија.Направени од цврст бор, со рустикален заврши, ова е сигурен да ви трае цел живот.

Избор на купувачот..