• Ново
JNOIHF Преносни Кошарка Обрачот&Цел Отворено Кошарка Опрема,Висина Прилагодливи,со Тркала Кошарка Полица за Младите Деца&Возрасни Надвор Внатрешна Употреба
zoom_in

JNOIHF Преносни Кошарка Обрачот&Цел Отворено Кошарка Опрема,Висина Прилагодливи,со Тркала Кошарка Полица за Младите Деца&Возрасни

DEN 1199.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

●Висина Прилагодливи : Овој пренослив кошарка обрачот карактеристики телескопски пол кој им овозможува на висина за да се постави било каде помеѓу 1.75-3м,што значи дека може да се прилагодат и да расте како вашите деца да растат.Модулот исто така има цврст челик rim дека ќе биде во можност да се земе влијанието на повеќе слем кои ги со леснотија. ●Високо-квалитетни Материјали : отворено кошарка застане е направен од ПВЦ+ЈП backboard,Анти-пад и пресече,и е убава и атмосферска;тоа е направен од метал обрачот прстен,силни и издржливи,плус windproof и анти-стареењето најлон нето,и тоа е многу погоден за сите во текот на годината за употреба на отворено. ●Преносни Мобилен : постојаниот кошарка обрачот има зголемена,проширува и стабилна база на кои може да се полнат со вода/песок за да се зголеми стабилноста на кошарка обрачот.Овој мобилен кошарка застане е опремен со две тркала на дното за да се олесни движењето и ракувањето. ●Лесно да се Соберат : не Треба да се грижите,овој сет само бара минимално време и напор за да се состави.Со илустриран прирачник за корисникот и алатки вклучени,можете да го поставите на овој деца кошарка обрачот брзо и без тешкотии. ●По-Продажбата на Услугата : Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето,па не чека подолго и да уживаат тоа право сега.Спецификација на производот:Име : Отворено преносни кошарка обрачот Користат за : Деца、Тинејџер、Aldult Backboard материјал : ЈП рамка+ПВЦ board Backboard големина : 75x55cm Basket обрачот материјал : steel Basket обрачот дијаметар : 39cm(може да се стави во 1-7 Бр.кошарка)топката нето-материјал : nylon Height прилагодување : 1.75-3m Basketball пол материјал : steel Base стојат материјал : ABS base Base противтежа : може да се одржи песок/вода(45kg)Кошарка обрачот тежина : Околу 11kg Package Содржина : 1 x Кошарка Hoop1 x Прирачник за Корисникот★Забелешка : ве Молиме да го користите производот кога основата е исполнет со вода или на песок,Децата може да се користат само производ под надзор на возрасните;погоден за деца над 5 години,тинејџери и возрасни.

Избор на купувачот..