• Ново
Националната Вратата Компанија ZZ364644L Fiberglass Мазна, се Подготвуваат, Левата Рака Outswing, Prehung Врата, Полн Лајт, Јасно Ниско-E Стакло, 30x80, Fiberglass
zoom_in

Националната Вратата Компанија ZZ364644L Fiberglass Мазна, се Подготвуваат, Левата Рака Outswing, Prehung Врата, Полн Лајт, Јасно

DEN 17136.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вратата не е за комерцијална употреба.Класичен low-e јасно стакло е двојно paned, калено и изолирани.Приватност оценка = 0 од вкупно 10. Кога се гледа од надворешноста на домот, вратата има шарки на десно, knob на левата и расположението надвор од дома.Издржливи fiberglass врата, ќе не изгние, да искриват, дент или сплит.Prehung на 6-9/16 инчен широк подготвуваат композитни рамка.Вратата доаѓа подготвуваат, подготвени да се наслика.

Избор на купувачот..