• Ново
Амазон Основи На Автоматско Патување На Мали Компактни Чадор Со Правец На Пропустливи - Црна
zoom_in

Амазон Основи На Автоматско Патување На Мали Компактни Чадор Со Правец На Пропустливи - Црна

DEN 408.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Црна, полна големина патување чадор затвора да компактна големина.Крошна автоматски се отвора/затвора на допир на едно копче.Мек зафат рачка за удобно чекање; врвка за околу рака за hands-free сметководствена.Мерки 11-инчи долго кога целосно затворени; складирање ракав вклучени.Увезени; Направени од издржлив челик и се 100% полиестер.Опис на производот Основи на Автоматско Патување на Мали Компактни Чадор Со Правец на Пропустливи - Црно Од Производителот Основи.

Избор на купувачот..