• Ново
Seir Ридот Mashville безалкохолни Виски Алтернатива, 12.6 fl мл, Калории-бесплатно, Еден-Серија
zoom_in

Seir Ридот Mashville безалкохолни Виски Алтернатива, 12.6 fl мл, Калории-бесплатно, Еден-Серија

DEN 551.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Алкохол-слободен Виски со вкусови и ароматични белешки од пченка, печени даб, карамфил, и црвено јаболков.Калории-бесплатно, Шеќер-бесплатно, Алерген-бесплатно, Глутен-бесплатно, и Вегетаријанска храна; врвен Виски Алтернатива за ниско-хидрати исхрана и здрав начин на живот.Да се ужива во Mocktails; Овој производ не беше направена за да се консумира уредни; Испорачува навистина автентичен вкус и чувство на виски само кога се користи во мешани пијалоци.Прави фантастични и оригинален подарок за виски-љубовник во вашиот живот.Mashville е внимателно стокмено, една серија, безалкохолни Виски кој обезбедува комплексен природен арома и вкус белешки – па сега ќе може да ги задоволи желбата за вашиот фаворит, автентичен-дегустација мешан виски коктел, дури и ако не сте "пиење." Микс Mashville безалкохолни Виски во вашите омилени коктели!Тоа го прави блескави Менхетен, а bracing Виски Кисело, и старомодни што вкусови исто како што се сеќавам.Вкусни, автентични мешани коктел вкус е она што ги поставува Mashville разлика.Микс нашите автентични Виски Алтернатива во вашиот живот!Многумина од нас се изборот да не пијат, бидејќи на алкохол и шеќер.Ние сме прави дека втор или трет пијат нешто што е безалкохолни можеби лежи надвор алкохол за цела ноќ, една цела недела, или дури и засекогаш.Можеби тоа е здравје избор, можеби тоа е чувство-добар избор.Било кој начин да се погледне во него, тоа е ваш избор.И така многумина од нас се прави тоа!Ако сте преку глава со досадни и зашеќерени алтернативи на реални мешани пијалоци – ако сте жедни дека вкусни, автентични коктел искуство дома или надвор со пријателите – сега ќе можат да уживаат во автентична духот на виски, без алкохол.Кога и зошто некогаш ви се допаѓа.За секое шише Mashville безалкохолни Виски ние продаваме, дел од средствата е донација на Американската Почва Доверба.Тоа е нашиот начин да каже : ви благодариме на Америка фармери – по сите, тие се оние кои ни донесе состојки кои го прават Mashville толку посебен.Што мислите дека ќе се согласите дека Mashville е револуција во виски.Нашите остроумниот навивачи секако се согласувам дека тоа е само Виски Алтернатива што може да се испорача на автентичен вкус и mouthfeel на традиционален виски духови, кога тоа е меша во mocktail.Се Приклучат На Револуција!Безалкохолни Калории-бесплатно, и толку многу less Mashville е глутен-бесплатно, алерген-бесплатно, и пресуда слободни, премногу!.

Избор на купувачот..