• Ново
LLSRTE Божиќ Волнени Предиво Топката Божиќ Дрво Виси Персонализирана Зимски земјата на Чудата од Страна Украси Празник Затворен Украси Божиќ Pendant за Внатрешна Надвор
zoom_in

LLSRTE Божиќ Волнени Предиво Топката Божиќ Дрво Виси Персонализирана Зимски земјата на Чудата од Страна Украси Празник Затворен Украси

DEN 1502.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бојата е лесна и не е иритирачки.Три бои се достапни : црвена, бела и розева.Високо-квалитетна волна материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и трајни, не е лесно да исчезнат. 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се применат за различни прилики, како што Новогодишни елки, прозорци, табела страни, скалите, врати, градини, итн., погоден за свадби, нова година партии, дипломски церемонии, Божиќ, Велигден, денот на Благодарноста, итн.Овие елка топки се опремени со јажиња, кои се погодни за да се откажам од нив лесно, заштеда на вашето време и енергија.Железо жици и бамбус стапчиња, исто така може да биде директно вметнат во предиво топки.Божиќ Волнени Предиво Топката Божиќ Дрво Виси Персонализирана Зимски земјата на Чудата од Страна Украси Празник Затворен Украси божиќ pendant за внатрешна отворено decoration Features : 100% сосема нов и висок quality Whether тоа е украси виси во дневната соба или виси на дрвото на Божиќ, таму ќе биде многу празнична атмосфера.Високо-квалитетна волна материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и трајни, не е лесно да исчезнат.Бојата е лесна и не е иритирачки.Три бои се достапни : црвена, бела и розева.Овие елка топки се опремени со јажиња, кои се погодни за да се откажам од нив лесно, заштеда на вашето време и енергија.Железо жици и бамбус стапчиња, исто така може да биде директно вметнат во предиво топки.Може да се применат за различни прилики, како што Новогодишни елки, прозорци, табела страни, скалите, врати, градини, итн., погоден за свадби, нова година партии, дипломски церемонии, Божиќ, Велигден, денот на Благодарноста, итн.Спецификација : Материјал : Wool Color : Црвена/Бела/Pink Diameter : Прибл. 5 cm/1.96 in Package Вклучува : 1x Божиќ Волнени Предиво Ballnote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Material:
Wool
Color:
Red/White/Pink
Diameter:
Approx. 5 cm/1.96 in
Package Includes:
1x Christmas Woolen Yarn Ball
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на купувачот..