• Ново
Buybai Ѕид Виси Складирање Торба Преку Вратата Виси Организатор со 4 Џеб за Кујна Бања Дома Организатор Сончоглед&Пчела Шема Црна
zoom_in

Buybai Ѕид Виси Складирање Торба Преку Вратата Виси Организатор со 4 Џеб за Кујна Бања Дома Организатор Сончоглед&Пчела Шема Црна

DEN 1824.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[ ТЕШКИ Направени од два слоеви долго-траен материјал со дебели картичка одбор внатре. [ Расклопна Дизајн ] - Нашата количка за дизајн ви овозможува да се земе вашата виси плакарот полиците со вас каде и на вашиот патувања може да доведе вас.Заборавајте се борат за ограничен плакарот простор.Едноставно прикачите вашата виси организатор на плакарот коза и веднаш треба повеќе простор. [ Чисти Со Леснотија ]- Лесно се чисти нашите виси плакарот организаторите со влажна крпа и оставете материјал да се исуши.Идеален за чување џемпери, кошули, трикотажа, панталони, чанти, чевли, капи и така натаму,одржување на објекти надвор од подот и користење на просторот кој е инаку залудно потрошени. [100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА] - Ние обезбедува 100% задоволни сервис и гаранција.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви понуди задоволителни решенија.Премиум материјали + Картичка Одбор + Метални куки Нашиот организатор е изградена со екстра издржливи ткаенини и премиум крои.Вклучени куките се метал, па тие се доволно силни за да се справи со потешки товари. 4 Големи Џебови Со 4 поголеми џебови, има многу места за чување на предмети од сите големини.Лесно се вклопува облека, играчки, прибор, провизии предмети, toiletries и многу повеќе!Вкупната Големина : 14¡±Л x 4¡±W x 37.4¡±H (35.5 x 10 x 95 см) Димензии на Секој Џеб : Должина : 14¡± (35.5 cm)/ Висина : 6.9¡± (и 17,5 см) Производ Тежина : 800 g Пакет Содржина : 1 x Виси Складирање Организатор 2 x Куки.

Избор на купувачот..