• Ново
Stikka Винил Автомобил Худ Заврши Полна Боја Графика Decal Фантазија Змеј на Черепот Налепница 49x61 (125cm x 155cm)
zoom_in

Stikka Винил Автомобил Худ Заврши Полна Боја Графика Decal Фантазија Змеј на Черепот Налепница 49x61 (125cm x 155cm)

DEN 1557.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на винил налепница.Испечатени од страна proffesional печатач.Сликата е ламинат за заштита.Налепница, големина : 49"x61" (125cm x 155cm).Custom size е на располагање.Полна боја Винил Худ Налепница Змеј.Ние ги користиме само високо-квалитетни винил филм за производство.Може да се види како да се измери вашиот худ во слики.Ако ви треба custom size, само нас контакт и ние ќе го направи тоа за вас.Ако не може да се измери вашиот худ, контактирајте со нас пред да го купат, ќе помогне да се цел право големина.Тоа е високиот квалитет на сликата.Материјалот е ламинат за да го заштити од надворешната средина.Значи, можете да бидете сигурни дека сликата нема да биде оштетен.Тоа ќе се вклопи во било кој автомобил, камион или SUV Ние користиме високо-технолошка опрема за производство на decals.

Избор на купувачот..