• Ново
Pentax пронаоѓачот на изглед O-VF1 за 01 Премиер за Pentax П
zoom_in

Pentax пронаоѓачот на изглед O-VF1 за 01 Премиер за Pentax П

DEN 4752.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Агол на гледање компатибилен со 01 стандард премиер објектив за Pentax П. Месеци директно до hotshoe на камерата.Голем лесно видливи rangefinder дизајн.Слика област состав линии претставуваат димензии на добиената слика.Висок квалитет на сите стакло дизајн.Пронаоѓачот на изглед O-VF1 за Pentax П.

Избор на купувачот..