• Ново
Holographic Фан Голо Око 3D Holographic Проекција Led Светилка Суспендирани Антенски Слики на Ѕидот Виси Рекламирање Машина Стерео Фан Спојување Екран 65cm за Проекција (Боја : ве?
zoom_in

Holographic Фан Голо Око 3D Holographic Проекција Led Светилка Суспендирани Антенски Слики на Ѕидот Виси Рекламирање Машина Стерео

DEN 17547.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

●Кул, три-димензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфери содржина, која може да се далечински манипулира за да го замените содржината и надградба. ●Тоа што е мал во големина, преносни и лесно да го инсталирате, и има поширок спектар на употреба сценарија. ●Clear image, лесно да се замени рекламна содржина, за поддршка на заеднички слики, анимација, слика на екранот. ●Тоа е погоден за кина, аеродроми, трговски центри, метрото, град реклами, изложби и други места. ●Живописни holographic се прикаже на стоки, динамичен прикажување на детали за производот лесно да се идентификуваат, да се применуваат за информации брзо и примена на стоки. ·Производ големина 650*650*55мм·Номинална моќност 8ow·Екран со големина 64*64cm Input напон 12 V·Резолуција 1152*1152·агол на Гледање 170°Број на светилка монистра 4*288.ТФ-картичка капацитет 16 GB·Брзина 700 вртежи во минута·Далечински управувач поддршка·Upload метод : ТФ-картичка, СТАН, компјутер, облак, Bluetooth аудио опционално·Содржина формат MP4, AVI, RMVB, JPG·Повеќе спојување поддршка.

Избор на купувачот..