• Ново
Мини Проектор, TouYinger X21 3500L Пренослив Проектор, 720P HD Отворено Проектор, Поддршка на Сите Аудио Видео Проекторот за домашно Кино Филм Проекторот со Далечинскиот Управ
zoom_in

Мини Проектор, TouYinger X21 3500L Пренослив Проектор, 720P HD Отворено Проектор, Поддршка на Сите Аудио Видео Проекторот за домашно

DEN 2213.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Напреден систем за ладење, добри топлина дисипација, ниско ниво на бучава, подобро искуство.Оригиналниот вграден во леќите капа, подобрување на леќи за заштита и повеќе dustproof. +/- 15 Степен на Вертикална рачно изработени Trapezoid Камен, лесно да се прилагоди на слики. 10 контрола на копчиња, повеќе погодно.Самостојно LED светло контрола прекинувач, долго сијалица живот.Богата интерфејс : 1 x VGA, 1 x USB, 1 x SD, 1 x HDMI, 1 х 3.5 мм аудио приклучок, 1 x AV, 1 x-ТВ.Опис на производот : * X21 1280x720 пиксели HD Резолуција * Самостојно LED светло контрола вклучете го прави светилка живот подолго * Високо квалитетен Стерео Звучник, 1.5 пати моќта на конвенционалните проектори *телото има 10 контрола на копчиња, дури и без далечински управувач може да ги заврши сите операции * 30.000 часа на светилка работа * Вграден во поклопецот на леќите, подобра леќа заштита и повеќе dustproof * Повисока осветленост и боја сатурација, поздравниот, сите се исти цена на производот Спецификација за Производ : Поддршка за сите аудио формати; Видео формати : AVI / MKV / MP4 / MOV / MPG / MPEG / TS / TP / M2 TS / DAT / VOB / H264; Слика формати : JPG, BMP, PNG; Осветленост : 3500 Lumens; Контраст : 1000 : 1; Мајчин Резолуција : 1280 * 720; Максимална резолуција : 1920 * 1080; Екран скала : 4 : 3/16 : 9; Проектирање големина на екран : 33-150 инчи; Проекција Далечина (м) : 1.12 ~ 4.35 m; Звучници : 4Ω 3 W * 1; Корекција на грешките : ± 15 ° вертикална, прирачник; Мултимедијален Интерфејс : 1 * VGA, 1 * USB, 1 * SD, 1 * HDMI компатибилен текст, 1 * 3.5 мм аудио приклучок, 1 * AV, 1 * A-ЖИВО; Јазици : чешки, англиски, француски, дански, шпански, хрватски, германски, грчки, италијански, унгарски, полски, романски, холандски, португалски, Словенечки, норвешки, руски, полски, фински, Јапонски, корејски, Кинески, Пакет : 1x проектор 1x адаптер 1 av кабел 3 во 1 1x далечински управувач 1x Упатство 1x ткаенина за чистење на леќите За Гаранција : 1. Сите проектори поддршка на 2-годишно слободни гаранција, цел Живот техничка поддршка. 2. Најмногу време не треба да се испрати ја враќам и твојата проектор за поправка, ние ќе испрати резервни делови и испрати видео на вас да ви учат како да поправка на тоа.Ако не може да се поправи со себе, ние ќе се обезбеди решение во рок од 1 работен ден. 3. Бесплатни делови се предвидени за проблеми со квалитетот во рамките на гарантниот период, По следните време треба да се обрне на товарни : Powerboar.

Избор на купувачот..