• Ново
Jacksing Игра Мост Играчки Не - Еко-Пријателски Здрав Виножито Неодржлива, за Пет Хрчак(Зелена, 12)
zoom_in

Jacksing Игра Мост Играчки Не - Еко-Пријателски Здрав Виножито Неодржлива, за Пет Хрчак(Зелена, 12)

DEN 439.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на дрвен материјал, цврсти и издржливи.Сите делови се заокружува мазна, да се избегне повреда на хрчаци.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Светла боја и стилски дизајн го прават за да се привлече вашето домашно милениче хрчаци' внимание,и тие ќе го сакам!.Исто така, може да се користи како неодржлива кога тоа е превртено наопаку.Опис : Ова е смешна игра мост за хрчаци.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Сите делови се заокружува мазна, да се избегне повреда на вашиот кожен пријатели.и тонови на бел направи за да се подготви хрчаци' внимание,и тие ќе го сакам!Совршена играчка за вашиот хрчак да на се забавуваат дома и ги задоволува нивната љубопитност кон надворешниот свет.Карактеристики : Направен од висок квалитет на дрвен материјал, цврсти и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Сите делови се заокружува мазна, да се избегне повреда на хрчаци.Светла боја и стилски дизајн го прават за да се привлече вашето домашно милениче хрчаци' внимание,и тие ќе го сакам!Исто така, може да се користи како неодржлива кога тоа е превртено наопаку.Совршена играчка за вашето хрчаци да се забавуваат дома и ги задоволува нивната љубопитност кон надворешниот свет.Спецификација : Материјал : Wood Color : Пинк / Зелена(Изборен)Должина : 12 x 7 x 6cm / 4.72 x 2.76 x 2.36 инчен(Прибл.)Пакет се Вклучени : 1 x Виножито игра мост Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Material:
Wood
Color:
Pink / Green(Optional)
Length:
12 x 7 x 6cm / 4.72 x 2.76 x 2.36 inch(Approx.)
Package Included:
1 x Rainbow play bridge :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Избор на купувачот..