• Ново
Фантазијата Градот на Иднината, Јога Мат, 6mm Дебела Не се Лизга Еко-Пријателски Не Токсични Абење Отпор 72 инчен Екстра Долг
zoom_in

Фантазијата Градот на Иднината, Јога Мат, 6mm Дебела Не се Лизга Еко-Пријателски Не Токсични Абење Отпор 72 инчен Екстра Долг

DEN 1175.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини.На 6mm дебели премиум мат удобно перници ' рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови.Дебела јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните yogo душеци.TPE има висока густина, голема еластичност, 100% не-токсични, невкусна и нема штетни хемикалии.Меки текстури, абразија-отпорни, солза-отпор, исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Видови на симпатична и модерен дизајн да ги прави овие душеци шарени и око-фаќање, која додадете повеќе мотивација и ентузијазам за да вашата јога вежби.Тоа е време да се искра и сјај; тоа е време за повеќе физичка и ментална радост во текот на јога.Знаеме дека ќе ви се допаднат MUOOUM јога мат, но ако заради било каква причина да одлучи дека тој не е за вас, да испратите e-mail на нас, ние ќе обезбедиме најдобро решение за вас.На MUOOUM јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал.TPE има висока густина, голема еластичност, 100% не-токсични, невкусна и нема штетни хемикалии.На трошоци на производство на TPE е релативно висока.Во споредба со не-зелена ПВЦ, NBR и ЕВА јога душеци, цената на TPE јога мат е прифатливо, а неговата служба живот е многу долго.Големина : големината на јога е 72x24in,дебелина 0.6 см, висока густина дизајн, меки и удобни, подобро да ја заштитите вашите зглобови.Затворена-Cell Пенење Технологија : Овој мат е мека и удобна, високо еластична, и одбиените топки многу брзо по се истакна.Карактеристики : * Животната средина и материјални, не-токсични, е овластен безбедна за човечки контакт* Меки текстури, не се лизга површина ќе ви помогне да бидете мотивирани и фокусирани* Добра еластичност, олеснување силно влијание* Не се лизга со добро зафат ефект, што може да ја спречи повреди ефикасно* отпорни на Абразија, абење отпор и долго life Sports : Можете лесно да го направите јога, пилатес, седат прозорци, гимнастика и повеќе на мат.Тоа може да се користи од страна на мажите и жените и децата.

Избор на купувачот..