• Ново
Јога Мат Вежби Мат, Две Мачки На Покривот, TPE Еко Пријателски Не се Лизга Дебелина 6mm Гимнастика Мат Пилатес Мат 72 инчен
zoom_in

Јога Мат Вежби Мат, Две Мачки На Покривот, TPE Еко Пријателски Не се Лизга Дебелина 6mm Гимнастика Мат Пилатес Мат 72 инчен

DEN 1175.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини.На 6mm дебели премиум мат удобно перници ' рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови.Дебела јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните yogo душеци.TPE има висока густина, голема еластичност, 100% не-токсични, невкусна и нема штетни хемикалии.Меки текстури, абразија-отпорни, солза-отпор, исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Видови на симпатична и модерен дизајн да ги прави овие душеци шарени и око-фаќање, која додадете повеќе мотивација и ентузијазам за да вашата јога вежби.Тоа е време да се искра и сјај; тоа е време за повеќе физичка и ментална радост во текот на јога.Знаеме дека ќе ви се допаднат MUOOUM јога мат, но ако заради било каква причина да одлучи дека тој не е за вас, да испратите e-mail на нас, ние ќе обезбедиме најдобро решение за вас.

Избор на купувачот..