• Ново
Вежба за Приклучок Адаптер за Поставување СДС Плус да 1/4 Хексадецимален Приклучок Адаптер и 1/4 3/8 1/2 Плоштад Вежба Малку Продолжување Конектор
zoom_in

Вежба за Приклучок Адаптер за Поставување СДС Плус да 1/4 Хексадецимален Приклучок Адаптер и 1/4 3/8 1/2 Плоштад Вежба Малку Продолжување

DEN 323.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тешко челик адаптер за максимална издржливост, тешки-должност изградба овозможува долг животен век.Топката аретир дизајн за брзо поврзување или исклучување и обезбедување на престој во местото додека возите.Универзална СДС плус месо тело ќе се вклопи во многу електрични дупчалки и чак.Малата големина ви овозможува да се донесе вашиот малку продолжување било каде да се добие која било работа што е направено и може да се вклопат во многу алатка торба.Постојат еден хексадецимален приклучок и три квадратни адаптери во различни големини и може да се користи соодветна една за различни потреби.

Избор на купувачот..