• Ново
uxcell M10 Вежба Чак Адаптер M10 x 15mm Тема Keyless Вежба Чак Адаптер Хексадецимален месо тело за Влијанието Возачот 3pcs
zoom_in

uxcell M10 Вежба Чак Адаптер M10 x 15mm Тема Keyless Вежба Чак Адаптер Хексадецимален месо тело за Влијанието Возачот 3pcs

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1/4-инчен хексадецимален месо тело да M10 вметнете адаптерот за вежба чак.Хексадецимален крајот се користи за зголемување на операторот на продуктивноста и практичноста со забрзување малку changeovers.Компатибилен со заклучување од челик чак на M10 тема.Хексадецимален вежба чак месо тело карактеристики со обратна тема во елемент за заклучување на чак.Пакет Содржина : 3 x Вежба Чак Адаптер.

Избор на купувачот..