• Ново
Kipp 06253-63A4X20 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со 3/8-16 Надворешен Навој, Челик Черупка, Инчен, 64 mm Висина, 20 mm Завртка Должина, Антрацит Сива Бој?
zoom_in

Kipp 06253-63A4X20 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со 3/8-16 Надворешен Навој, Челик Черупка, Инчен, 64

DEN 1180.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефикасна алтернатива за да се направи клиентите производи се издвојува!.Земја на потекло : Германија.Модерниот дизајн и hi-tech инженерство технологија прават Kipp е Ново·Контрола линија пријатни за окото и високо функционален.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефикасна алтернатива за да се направи клиентите производи се издвојува!.

Избор на купувачот..