• Ново
IFH Изработката Палта Полиестер Везови Конец за Шиење Предиво 10 Цевки 600 Метри Секој-Жолта
zoom_in

IFH Изработката Палта Полиестер Везови Конец за Шиење Предиво 10 Цевки 600 Метри Секој-Жолта

DEN 1893.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Продажба За : Многу 10 Spools.Боја : Жолта.Тежина : 16 гм Секоја Цевка.Материјал : Polyster Големина : 600 Mtr.Оваа прекрасна Полиестер предиво е погодна за Везови; Машина/Overlocker и Overlock/Serger Машина , крои и сл. # Опис На Производот : -* Палта Полиестер Везови Конец За Шиење Предиво 10 Цевки.* Големина на : - 600 Метри Секој гајтанот* Боја : - Жолта* Материјал : - Полиестер* Бренд : - Црвено Срце Со Палта* Направени во Индија* одличен избор за Машинско или Рачно Вез, како и сите други шевови на проектот.#Answer : ___________________________ Note : - Поради Дигитална фотографија во Боја може да се разликуваат некои полесни и Потемни.* За Повеќе Боја и Индиски Производ можете да ја посетите нашата продавница и За најголемиот Дел Цел Контактирајте со нас, ние ќе им даде на најдобрите Попуст и брза испорака на услугите.

Избор на купувачот..