• Ново
YMXDHZ Куче Вест Облека Рака Прилагодливи Мрежа Вест Јакна Милениче Материјали Куче Додатоци
zoom_in

YMXDHZ Куче Вест Облека Рака Прилагодливи Мрежа Вест Јакна Милениче Материјали Куче Додатоци

DEN 491.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1.Лесно да се носат и полетување. 2.Модерен и симпатична, многу погодна за домашни миленици. 3.Функција : Спречување на домашни миленици од добивање на изгубени. 4.Лесни, издржливи и носат-отпорни. 5.Им даде на вашето домашно милениче добар опсег на движење. 1.Лесно да се носат и полетување.2.Модерен и симпатична, многу погодна за домашни миленици.3.Функција : Спречување на домашни миленици од добивање на изгубени.4.Лесни, издржливи и носат-отпорни.5.Им даде на вашето домашно милениче добар опсег на движење.Спецификација:Материјал : FIBERSize : XS,S,М,L,XL,XXL,XXXLnotes : 1. Може да има некои мали разлики помеѓу бојата на сликата и вистинскиот објект.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2mm.Главниот производ е главен производ, другите не се за продажба.за Обука Одење Џогирање и Водење на Your Reflective Лента Лесно се Заклучува Анти се Лизга се Справи со Силни Најлон Една Рака Кочница Пауза Едно Копче Кочница & Не Метежот Слободни Протега нагоре од Слобода Заштита Јаже Џвакање Отпорни Трајни Метален Затворач Придава Поместена Рачки.

Избор на купувачот..