• Ново
Gumball Машина со Стенд - 3 Црвен Вендинг Машини Комплет со Рефил - Меур Џвакање Машина за Деца - Монета Gumball Машина - Комерцијални Gumball Капсула Жив Топка Машина
zoom_in

Gumball Машина со Стенд - 3 Црвен Вендинг Машини Комплет со Рефил - Меур Џвакање Машина за Деца - Монета Gumball Машина - Комерцијални

DEN 10727.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова комбо пакет доаѓа со 3 вендинг машини и метал стои со поврзување на одборот. 5 lb gumballs за gumball машина, 2 кесички од жив топки и 1 торба на играчки се вклучени во пакетот.Gumball машина за деца vends 1" gumballs, жив топки, 1.1" и 1.3" капсули.Меур џвакање машина максималниот капацитет е 1000 gumballs, 450 жив топки.Заболување на топката машина може да се вклопат до 315 капсули.Gumball машина за деца е 17 инчи во висина, ширина и длабочина се 8.7 инчи.Gumball стојат висина - 28 инчи.Меур gumball машина е прилично мала тежина, мерење само 4.4 lbs.Меур џвакање машина за деца прифаќа 1 НАС квартал или Канадски 1 квартал.Gumball вендинг машина може да биде опремена и со дополнителни пари кутија за паричка собирање - тоа е се продава одделно.Bubblegum машина плоштадот банка е направен од загрози-отпорни поликарбонат.Овие gumball машини функција на сите метални капка-преку монета механизам, пластичен капак & база и вандалот е отпорен на копчето & заклучување.Ова комбо пакет доаѓа со 3 вендинг машини и метал стои со поврзување на одборот, 5 lb gumballs, 2 кесички од жив топки и 1 торба на играчки.Пакетот не може да се промени и да се продава со точниот предмети наведени.Вендинг машина овозможува на операторите да vend gumballs, жив топки и капсули преку истата издавање тркала.Плоштад gumball машина може да биде опремена со посебна издавање тркалото на vend тврди бонбони - тоа е се продава одделно.За џвакање топки за деца машина прифаќа 1 НАС квартал или Канадски 1 квартал монета (25 центи), може да се одржи $200 во квартали.Деца gumball машина може да биде опремена и со дополнителни пари кутија - тоа е се продава одделно.Gumball машини за деца се монтира на силна метал се залагаме за одлична стабилност - тоа не врвот над лесно.Вендинг машина стојат висина на 28" става вендинг gumball машина во око-ниво приказ на клиентите.Ова им помага на вендинг машина бизнис неверојатно.Монета gumball машина има загрози-отпорни поликарбонат свет, сигурен монета механизам и силна заклучување.Комерцијални gumball машина има една година гаранција за сите делови и 90-ден гаранција за подвижни делови.Комерцијални вендинг машина капацитет : Gumballs 0.87" – 1000 компјутери, 1" – 570 компјутери, 1.02" – 460 pcs Bouncy топки 1.1" – 450 компјутери, 1.26" – 280 pcs Capsules 1.1" – 315 компјутери, 1.33" – 250 pcs Toy капсула вендинг машина димензии : H 17" W 8.7" Д 8.7"Празен вендинг машина тежина 4.4 lb Package Вклучува : 3 x Црвениот Плоштад Gumball Machine1 x Метал Стојат Висина 28"1 x Поврзување на одборот за 3 Вендинг Machines1 x 5 lb Кутија на 1" Gumballs2 x Пакети на Жив Топки 1.1" 100 компјутери each1 x Цел на Супер Микс Играчки 200 ct Each Gumball Машина вклучува : 1 x .25c Монета Mechanism1 x.79"-1.26" Издавање Wheel1 x Gumball Tray1 x Корисникот Упатство2 x Keys1 x Цена Decal4 x Монтажа Завртки.

Избор на купувачот..