• Ново
ZZWZM Голема Pinecone Ратан Венец Божиќ Венец Вратата Оркестарот Прозорец Украси 60см
zoom_in

ZZWZM Голема Pinecone Ратан Венец Божиќ Венец Вратата Оркестарот Прозорец Украси 60см

DEN 9800.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

УБАВА ВНАТРЕШЕН ИЛИ НАДВОРЕШЕН ДЕКОР.Име : Божиќ венец.Тежина : 560g.Димензии : 60cm.Боја : црвена зелена + дрво боја.Екранот насекаде во вашиот дом, на вашата врата, прозорци или опфатени отворено локации.Име : Божиќ венец.Тежина : 560g.Димензии : 60cm.Боја : црвена зелена + дрво боја.Погоден за : Божиќ декорација, вратата декорација, ѕид декорација, дома декорација, соба декорација свадба, свадба слика реквизити, suitable Used за пред врата ѕид декорација, прозорец и партија декорација.Направени од високо квалитетни ПВЦ и обрачот материјал, издржлив.Рачно изработени, постојана поставка, реални визуелни ефекти и се чувствуваат, давајќи им на луѓето романтично чувство на уметноста.Живописни и природно-мулти-обоени вештачки succulents и богата зелена врба и еукалиптус лисја се организира за да се обезбеди целосна и реална изглед.На burlap лак прави вкусен гарланд дури и повеќе шармантен.Мултифункционален декорација-вештачки цвеќиња и succulents обезбеди венци за Божиќ партии, свадби, спални соби, градини, балкони, замав стои, трговски центри, скали и многу други украси.Тоа совршено се совпаѓа со нашите домот венци.

Избор на купувачот..