• Ново
Маргарет од Gorham Sterling Silver Вечера Нож 9 3/4
zoom_in

Маргарет од Gorham Sterling Silver Вечера Нож 9 3/4

DEN 2136.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Gorham, Whiting.Бренд : Gorham.Тип : Нож.МАРГАРЕТ ОД GORHAM Sterling Silver ШУПЛИВИ се СПРАВИ со ВЕЧЕРА НОЖ 9 3/4; во моделот МАРГАРЕТ ОД GORHAM .Тоа е monogrammed(MONOS ВАРИРА) и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Избор на купувачот..