• Ново
AIYoo слонова коска Уметност Faux Бисери 1100-Компјутери Лабава Монистра нема Дупка за Вазна, Спојници, Табела Разбегуваат, Свадба, Роденден на Домот и Декорација на Шмин?
zoom_in

AIYoo слонова коска Уметност Faux Бисери 1100-Компјутери Лабава Монистра нема Дупка за Вазна, Спојници, Табела Разбегуваат, Свадба,

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пластика.Високо Квалитетен Материјал Бисер Монистра : вазна исполнет бисер не е дупка-слободен вештачки бисери, изработени од пластика ,Убава и издржливи, avirulent insipidity, олово и никел слободно ; Тие се многу видови на големини со неспокојот изглед, и можете да ги користите за долго време.Убава Настан Декорација - Убава полиран бисери изгледаат одлично во секој случај и да се направи совршен табела разбегуваат, како и вазна, спојници за домашна декорација ,И одлична за домот настани како што се свадби, булчински тушеви, годишнини, роденден итн.Може да се користи за одржување и организирање на вашите eyelash четка, кармин, други козметички четки, пенкало, молив, итн.Може да Се Користи На Неограничен Број на Пати - Круг бисер грав со мазна површина која го спречува вашиот шминка носителот или цвет вазна од гребење.Бисери може да се користи на неограничен број на пати.Нема дупки Уметност Faux Бисери - не Постојат дупки, па не можете да користите бисери на стринг.Ве молиме имајте предвид овие се faux бисери.Вазна исполнет бисер не е дупка-слободен вештачки бисери, изработени од пластика ,Убава и издржливи, avirulent insipidity, олово и никел слободно ; Тие се многу видови на големини со неспокојот изглед, и можете да ги користите за долго време.

Избор на купувачот..