• Ново
Insider Лилјак Големина 6 (12 Век и Под) & Мека Погоди Топката Заврши Бејзбол Софтбол Вата Пракса за Полнење (1 Лилјак & 3 Топки)
zoom_in

Insider Лилјак Големина 6 (12 Век и Под) & Мека Погоди Топката Заврши Бејзбол Софтбол Вата Пракса за Полнење (1 Лилјак & 3 Топки)

DEN 1438.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Комплетен Погодок Пракса за Полнење : Вклучува 1 Insider Лилјак Големина 6 (12 Век и Под) & 3 Мека Погоди Топки.На Инсајдерски Лилјак е наменета да се користи само со мека пена топки.Мекото Погоди Топката е совршено мека пена топката за да ги користите со вашиот Insider Лилјак.Двете даде инстант повратни информации за вашиот замав и ќе ви овозможи да се практикуваат безбедно, внатре или надвор од вашата домашна.На Инсајдерски Лилјак нагласува дланка up & дланката надолу рака позиционирање пред, за време и по контактот со топката.Кога го погоди правилно Мека Погоди Топката ќе лета директно и круг.Кога го пропушти хит, топката ќе pop-up или надолу во јајце форма.Воведување на комплетен погодок пракса за полнење.Комплет вклучува : 1 Insider Лилјак Големина 6 (12 Век и Под) & Мека Погоди Топки.На Инсајдерски Лилјак и Мека Погоди Топки на еден натпревар направиле во Бејзбол Небото!На Инсајдерски Лилјак е наменета да се користи само со мека пена топки.Мекото Погоди Топката е совршено мека пена топката за да ги користите со вашиот Insider Лилјак.Двете даде инстант повратни информации за вашиот замав и ќе ви овозможи да се практикуваат безбедно, внатре или надвор од вашата домашна.На Инсајдерски Лилјак нагласува дланка up & дланката надолу рака позиционирање пред, за време и по контактот со топката.Кога го погоди правилно Мека Погоди Топката ќе лета директно и круг.Кога го пропушти хит, топката ќе pop-up или надолу во јајце форма.На Инсајдерски Лилјак е револуционерен бејзбол/софтбол мускулна меморија обука алатка која го промовира соодветна контрола, рака за сместување и соодветна замав пат пред, за време и по контактот е направен.На уникатен дизајн дозволува само еден начин да се направи контакт со топката на правилен начин.Мекото Погоди Топката е одлична обука помош за бејзбол и софтбол hitters.Нејзините меки материјал може да се користи и во затворени простории и outside.By користење на Меки Погоди Топката не сте во можност да ја практикуваат во секое време, насекаде, но бидејќи на непосредна повратни информации ќе се создаде повеќе фундаментално звук замав.Мекото Погоди Топката е совршено бејзбол & софтбол обука алатка и оваа пена пракса топка сигурно ќе помогне да се подобри вашиот замав, тоа е пена топката на предизвикува штета.Мекото Погоди Топката е одлично за помеѓу игри, pregame топло-ups, и во ограничени области.Тоа може да се користи внатре или надвор без предлагање закана за сопственост.Тоа е пена бејзбол / пена софтбол, кој обезбедува инстант повратни информации.Мекото Погоди Топката е навистина на сите намена обука топката.

Избор на купувачот..