• Ново
FollowThru Про Обука Лилјаци - Мајк Candrea Потпис Серија, Софтбол Замав Тренер - Возрасни и Млади
zoom_in

FollowThru Про Обука Лилјаци - Мајк Candrea Потпис Серија, Софтбол Замав Тренер - Возрасни и Млади

DEN 5399.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На Мајк Candrea Потпис Серија има сладок место индикатор дизајниран од страна на Легендарниот Софтбол Тренер Мајк Candrea да учат hitters за добивање на максимумот на секој замав.Патентирана Smart Тежина им дава на играчите на Инстант Повратни информации и да промовира соодветна замав техника, со нагласување на точниот замав со еден "клик" на или во близина на точка на влијание.Smart тежина започнува само во текот на рацете, и се пополнува на крајот на лилјак, создавање на природни сензација кога играчите заврши на соодветна замав.Follow Thru Лилјаците имаат запознаени изгледаат и се чувствуваат на вашата омилена игра лилјак и може да се погоди живеат топки!Постои задоволство кога batters го слушнете "кликнете", и откако ќе го слушнат тоа, тие сакаат да го слушнат во секое време тие се лулаат.Оваа Инстант повратни информации им овозможува на играчите да се само-се прилагоди и да се зајакне нивната замав во дел од времето.Учи hitters подобрување на балансот/мерењето, држи рацете во внатрешноста да се елиминира кастинг, и зголемување на лилјак брзина и суровини и удирање моќ.Секој Follow Thru Про Обука лилјак доаѓа завиткани со трајни Гуштер Кожи 1.1 mm Зафат Лента за максимална удобност и потпора.НОВИОТ Follow Thru Про Обука Лилјак е одлична за софтбол играчи на сите нивоа на вештини.Нашите Candrea Потпис Серија лилјаци се мора да се има за секој сериозен играч.Нашиот патентиран Follow Thru Технологија обезбедува инстант аудио и кинетички повратни информации со способноста да се погоди живеат топки— наставно hitters да ги задржат своите раце внатре за зголемување на лилјак брзина и суровини и удирање моќ.Ова му дава на batters способност да се само-прилагодете нивниот замав во дел од времето.На Мајк Candrea Потпис Серија има сладок место индикатор дизајниран од страна на Легендарниот Софтбол Тренер Мајк Candrea да учат hitters за добивање на максимумот на секој замав.Патентирана Smart Тежина им дава на играчите на Инстант Повратни информации и да промовира соодветна замав техника, со нагласување на точниот замав со еден "клик" на или во близина на точка на влијание.Smart тежина започнува само во текот на рацете, и се пополнува на крајот на лилјак, создавање на природни сензација кога играчите заврши на соодветна замав.Follow Thru Лилјаците имаат запознаени изгледаат и се чувствуваат на вашата омилена игра лилјак и може да се погоди живеат топки!Постои задоволство кога batters го слушнете "кликнете", и откако ќе го слушнат тоа, тие сакаат да го слушнат во секое време тие се лулаат.Оваа Инстант повратни информации им овозможува на играчите да се само-се прилагоди и да се зајакне нивната замав во дел од времето.Учи hitters подобрување на балансот/мерењето, држи рацете во внатрешноста да се елиминира кастинг, и зголемување на лилјак брзина и суровини и удирање моќ.Секој Follow Thru Про Обука лилјак доаѓа завиткани со трајни Гуштер Кожи 1.1 mm Зафат Лента за максимална удобност и потпора.

Избор на купувачот..