• Ново
Флексибилна Метална Цевка 1/4 во Кол 18 во L
zoom_in

Флексибилна Метална Цевка 1/4 во Кол 18 во L

DEN 1900.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Флексибилна Метална Цевка Брановидни Кол (Во.) 1/4 Должина (Во.) 18 Макс. Работен Притисок @ 70 F 300 Статични Мин Наведнуваат Радиус (Во.) 1 Динамичен Мин Наведнуваат Радиус (Во.) 5.0 Max Temp (F) 1200 Фитинг Тип 316 од не 'Рѓосувачки Челик MNPT x 316 од не' Рѓосувачки Челик 150 lb FNPT Унија 304 од не 'Рѓосувачки Челик Плетенка Материјал 316 од не' Рѓосувачки Челик Црева Материјал.

Избор на купувачот..