• Ново
D&D PowerDrive BX36 V Појас, 5/8 x 39 ОК, BX, Гума
zoom_in

D&D PowerDrive BX36 V Појас, 5/8 x 39 ОК, BX, Гума

DEN 241.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Квалитетот моќ трансмисиони ремени по цена конкурентна цена.Појас може да не дојде во картонска ракав.Слика може да не ги одразуваат број на ребра.Пакет тежина : 0.37 lbs.Долниот, компресија Дел од појас е направен од високо влакна засилен, нафта и отпорни на топлина, конструиран синтетички каучук соединение, посебно отежната за одлична отпорност на абење, кул работи, флексибилност и има докажано преку илјади часа на тестирање.Гума директно околу затегнувачка член кабли е исто така влакна зајакнат и дополнително за одлична адхезија на затегнувачка член кабли.На врвот ткаенина е специјално ткаени, синтетички-природни влакна се вклопуваат.На рецки се конструиран за да им овозможи на воздушни да имаат супериорна флексибилност карактеристики на помал и поголем дијаметар pulleys.

Избор на купувачот..