• Ново
D&D PowerDrive 760928MA Занатски Kevlar Замена Појас
zoom_in

D&D PowerDrive 760928MA Занатски Kevlar Замена Појас

DEN 257.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Појас 3 LK 3/8 x 35in ОК.Материјал тип - aramid.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Избор на купувачот..