• Ново
6 во 1 Кујна Складирање Полица Алуминиумска Фолија Пластични Заврши Машина Rack(Сива)
zoom_in

6 во 1 Кујна Складирање Полица Алуминиумска Фолија Пластични Заврши Машина Rack(Сива)

DEN 1190.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесен за инсталација : дебела PP материјал, без перфорација, фирма паста, без штета на ѕидот.Кујнскиот мијалник цедилка кошница може да се инсталира на плочки во бањи, кујни, итн., со мазни ѕидови.Моќен вшмукување чаша дизајн, вшмукување чаша е фирма и не остава траги.Инсталација и демонтажа се лесно.Удобен демонтажа и монтажа, силна товарот капацитет.Мали предмети, може да се стави во кујната мултифункционален кошница.Шупливи дизајн : брз дренажа.Тоа може да се користи за филтрирање на вода во садови или други кујнски прибор.Мијалникот кошница ви помага да ги зачувате простор и одржување на кујна на организиран и чисти.Мулти-цел : овошје и зеленчук потрошувачка кошница, кујна, чистење на сунѓерот складирање кошница, бања сапун складирање, привремено садови потрошувачка кошница, едноставно да потоне ѓубре кошница.Мултифункционален 6 во 1 Kitchen Хартија Складирање Носителот Алуминиумска Фолија Машина Ѕид Рек Мултифункционален 6 во 1 Kitchen Пластични Заврши Складирање Полица Машина Ѕид Висат Рек Спецификација : Производ Материјал : КОЛКОВИТЕ + traceless налепници Боја : бела, сива Производ Големина : 38 x 31 x 8.5 cm/14.96" x 12.2" x 3.35" Производ тежина : 725g пакувањето на Производот : kraft хартија кутија Производ функција : Може да се чуваат држат филм, калај фолија, хартија за крпи, изградена-во 2 видови на сечење нож : триаголен машина и кружни возен машина; назад со traceless паста ритам, само-дел завртки traceless налепници.Функција : 1. Складирање држат филмови, фолии, ролни хартија, кеси за отпадоци и лента, изградена-во молив триаголен машина и кружни возен ножот за сечење, е добар помошник дома. 2. Инсталирате на ѕид, заштеда на кујната простор, на врвот, исто така може да се стави зачини. 3. Адсорпција во фрижидер површина, складирање кеси, калај фолија на ролна хартија лесен за употреба. 4. Кружни машина сечење фолија, триаголен машина сечење држат филм, безбеден и удобен.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет се вклучени : 1 x Кујна Складирање Полица 2 x Завртка traceless налепници 1 x Прирачник.

Избор на купувачот..