• Ново
Сали Хансен Sculpt & Форма Максимална Дефиниција Усна Боја, 6671-50 РОКОКО
zoom_in

Сали Хансен Sculpt & Форма Максимална Дефиниција Усна Боја, 6671-50 РОКОКО

DEN 136.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

содржи Elasti-Flex Комплекс, кој reshapes и remodels усни со висока дефиниција.Sculpt & Форма Усна Боја од Сали Хансен содржи Elasti-Flex Комплекс, кој reshapes и remodels усни со висока дефиниција.Напредна формула веднаш форми, sculpts и фирми на изглед на усните со драматични резултати, креирање на уникатен стапче облик кој додава прекрасни облини и контури, без потреба за lipliner.Усните се замина со не-feathering, длабоко климатизација боја која е долготраен со максимална престојуваат моќ.

Избор на купувачот..