• Ново
Навлажнувачки Усна Маска преку Ноќ Усна Маска Lip Balm Усна Поправка придавам Влогови и Состојба на Усните Розова Кристал Усна Влошки За Анти-Навремено и Фирми Усните(
zoom_in

Навлажнувачки Усна Маска преку Ноќ Усна Маска Lip Balm Усна Поправка придавам Влогови и Состојба на Усните Розова Кристал Усна Влошки

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✅【Високо Хидратантна Хранливи материи】Усна Струже може да придавам влогови на усните и кожата се игра анти-навремено сила, да ги направи усните кожата помазна и повеќе еластичен, погодни за луѓе со суви усни, подсечен усни, мртвата кожа и темна кожа. ✅【Различни Растителни Состојки】Алое вера екстракт да може ефективно да го омекне cutin и намалување на мртвата кожа на усните; јагода екстракт можат да го зголемат еластичноста на кожата на усните и да се направи вашите усни повеќе влага. ✅【Може да Се Користи Ден или Ноќ】Залак Усна Маска може да се користи како дебела, мека кармин во СУМ, или, како што во текот на ноќта поправка маска на ЧАСОТ, кој може да ги поправи усна пукнатини во секое време, насекаде.Обезбедува исхрана и природен сјај за усни во текот на целиот ден долго. ✅【Долгорочен Ефект】Влага Усна Маска ги отстранува мртвите клетки од кожата, ги отстранува површинските дамки, и салда на тен компоненти кои навлезат длабоко во кожата и се лесно се апсорбира, обезбедување на кожата со потребните хранливи материи и влага. ✅【Совет】Усна Маска Plumper постепено ќе навлезат во кожата и во човечкото тело температура да ги обезбеди потребните хранливи материи и влага.По отстранувањето на усна маска, можете да масажа на вашите усни да се апсорбираат суштината.Опис : Овој производ има голем број на растителни состојки за усните да обезбеди исхрана и физички слава.Повеќе хранливи материи може да даде усни навлажнувачки кожата и ја играат улогата на анти-навремено, така што на усните кожата станува се повеќе мазна.Алое вера екстракт може да бидат ефикасни за да омекне cutin па како да се намали мртвата кожа на усните.Јагода екстракт можат да го зголемат еластичноста на кожата на усните, прави вашите усни повеќе влага.Овие прекрасни стоки, само го донесе дома!Карактеристики : 1. Голем број на растителни состојки за усните да обезбеди исхрана и физички слава.2. Повеќе хранливи материи може да даде усни навлажнувачки кожата и ја играат улогата на анти-навремено, така што на усните кожата станува се повеќе мазна.3. Алое вера екстракт може да бидат ефикасни за да омекне cutin па како да се намали мртвата кожа на усните.4. Јагода екстракт можат да го зголемат еластичноста на кожата на усните, прави вашите усни повеќе влага.5. Погоден за некој кој има суви усни, пукнатина усна, мртвата кожа и темно усна кожата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Навлажнувачки Усна Mask Ingredient : Алое Вера Екстракт, Јагода Екстракт, Лаванда Екстракт, Etc Color : Pink Package Тежина : Околу. 91g Usage : 1. Скршени торба, отстранете усна мембрана,2. Усна мембрана во прилог на усните, допрете го нежно се додека цврсто прикачен,3. 10-15 минути подоцна, по сите бензин за да се апсорбира повторно го зеде,4. Употреба еднаш на ден, почеток по 2-3 пати неделно.Пакет се Вклучени : 8pcs Навлажнувачки Усна Маска Лист.

  :

Избор на купувачот..