• Ново
Healifty 3Pcs Метал Прст Треска Прст Поддршка Подготвуваат Заштитник Прилагодливи Прст Immobilizer Прсти Чувари Straighteners за Артритис Скршен Прст Сина S M L
zoom_in

Healifty 3Pcs Метал Прст Треска Прст Поддршка Подготвуваат Заштитник Прилагодливи Прст Immobilizer Прсти Чувари Straighteners за

DEN 1692.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3 Pcs Метал Прст Треска Прст Поддршка Подготвуваат Заштитник Прилагодливи Прст Immobilizer Прсти Чувари Straighteners за Артритис Скршен Прст Сина S M Л Метал Прст Треска лесно да се носат и не заземаат простор.Метал Прст Треска Овој прст straightener може да се користи за различни прст прашања.Метал Прст Треска Овој лесен и пренослив прст straightener е удобен за носење и употреба.Метал Прст Треска Произведени со премиум материјали, трајни и практично доволно да го користите.Опис 3 Pcs Метал Прст Треска Прст Поддршка Подготвуваат Заштитник Прилагодливи Прст Immobilizer Прсти Чувари Straighteners за Артритис Скршен Прст Сина S M L Карактеристики - Боја : Сина.- Големина S : Околу 5. 00 X1. 80 X1. 80см/. 1. 97 X0. 71 X0. 71inch.- Големина M : Околу 7. 00 X1. 80 X1. 80см./ 2. 76 X0. 71 X0. 71inch.- Големина L : Околу 9. 00 X1. 80 X1. 80см./ 3. 54 X0. 71 X0. 71inch.- Материјал : Алуминиум легура, сунѓерот Пакет Вклучувајќи 3 x прст splints.

Избор на купувачот..